TÜRKİYE’DE SON TEKNOLOJİLERLE KURULMUŞ EN YENİ KOMBİ ÜRETİM TESİSİNE SAHİP HMC İKLİMLENDİRME A.Ş.’NİN YENİ VE YERLİ MARKASI NEWATHERM’İN, TAM YOĞUŞMALI KOMBİLERİ ŞİMDİ SİZLERLE!

 

İleri teknoloji ve AR-GE çalışmaları ile iklimlendirme ürünleri sektöründe Türkiye’nin önde gelen yerli üreticileri arasında yer alan Newatherm markasından,

fiyat ve performans açısından yüksek beklentilerinizi karşılayacak, 6 farklı kapasiteye sahip Triton ve Dione isimli yeni tam yoğuşmalı kombi modelleri tüketicilerle buluştu!

fabrika

Avrupa Birliği’nin enerji kullanımıyla ilgili yeni direktifleri ErP-Eko Dizayn kriterlerine uygun olarak tasarlanan Newatherm tam yoğuşmalı kombiler; hem ısıtma hem de sıcak kullanım suyu üretiminde A SINIFI enerji etiketinin sağladığı yüksek verimliliği ile, konfor ve tasarruf beklentilerinizi karşılamak için üretildi. Titizlikle yürütülen Ar-Ge ve test süreci çalışmaları sonucunda, 2020 yılı Kasım ayında son teknoloji üretim tesislerinde NEWATHERM markalı tam yoğuşmalı premix kombiler Triton ve Dione isimli 2 ayrı modelin üretimi yapılmaya başlandı.  Kısa sürede ülke genelinde büyük bir yayılma politikası ile yüzlerce noktada son kullanıcı ile buluşan kombiler, ‘’YENİ ve YERLİ’’ bir marka olarak oldukça ilgi gördü.

Triton ve Dione Tam Yoğuşmalı Kombiler 3 Yıl Garantili!

Triton Premix tam yoğuşmalı kombi ve Dione Premix tam yoğuşmalı kombiler ergonomik tasarım, yüksek tasarruf ve sessiz çalışma özellikleri ile istediğiniz tüm konfor ve tasarruf beklentinizi üst seviyede karşılayacak şekilde tasarlandı. 20-24-28-35-42-45 kW’lık 6 farklı kapasite seçenekleri ile çok geniş bir metre kare aralığına hitap eden Newatherm tam yoğuşmalı kombiler, 3 yıl garantileri ile standartların üzerine çıkıyor! 27 yıl tecrübeye sahip uzman, güçlü ve yaygın bir servis ağı ve müşteri memnuniyeti odaklı bir satış sonrası hizmetler sistemi ile de Newatherm markasını tercih eden tüketicilerin yanında olduğunu gösteriyor.

Evinizin sıcaklığı sizin kontrolünüzde!

Newatherm, Triton modeli ile dijital kullanıcı ekranını sevenler için tasarlarken, geleneksel kullanımdan vazgeçmeyenler için de Dione modelini kullanıcılarına sunuyor. Ayrıca bu iki tam yoğuşmalı kombi, Newatherm iklimlendirme aksesuarları arasında yer alan birçok yenilikçi teknolojiye sahip NEVA 250 RF ve NEVA 300 RF kablosuz oda termostatları ile de ister yakın isterseniz uzaktan kontrol özelliklerini sizlere sunuyor!

%109’a varan verimlilik sağlayan yenilikçi yoğuşma teknolojileri ile daha fazla tasarruf Triton ve Dione’da sizlerle!

En yeni teknolojilerle tasarlanarak ErP kriterlerine uygun olarak üretilen Triton ve Dione Premix tam toğuşmalı kombiler; ergonomik kontrol paneli dizaynı ile kolay bir kullanım imkânı sunarken, %109’a varan yüksek verim ile de sizlere yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. Tüm bunların yanı sıra; sessiz çalışma özelliği, oda termostatı ile kontrol edilebilme, dış hava sıcaklık sensörü bağlama imkânı, ¼ modülasyon oranı, 20-24-28-35-42-45 kW’lık 6 farklı kapasite seçeneği, Fan Modülasyonu Fan hızını kombinin sıcaklık ihtiyacına göre otomatik olarak ayarlama özelliği ile yüksek verim ve düşük ses seviyesi özelliklerini barındırıyor. Paslanmaz çelik eşanjör ve brülör ile yüksek yanma verimi ve düşük atık gaz emisyonu sağlayan Newatherm tam yoğuşmalı kombiler, sizlere konforlu bir yaşam alanı sunmak için çalışırken gelecek nesillere daha yeşil bir dünya bırakma imkanını da sizlerle buluşturuyor.

Üstün Emniyet Sistemi bulunan Newatherm tam yoğuşmalı kobilerle, tam koruma da sizlerle!

Yaşam alanlarınızı yüksek bir güvenlik sistemi ile koruyacak şekilde tasarlanan Triton ve Dione tam yoğuşmalı kombiler; alev sönme emniyeti, kalorifer devresi suyu aşırı ısınma emniyeti (95°C), atıkgaz tahliye emniyeti için baca gazı emniyet sensörü (95°C), yüksek su basınç emniyeti (3 bar), düşük su basınç emniyeti (0,8 bar), hem kalorifer hem kullanım suyu devresi için donma emniyeti, genleşme tankı (8 litre), pompa blokaj koruması ve kullanım suyu sıcaklık emniyeti özellikleri ile tam koruma sağlıyor!

Triton ve Dione için yapılan uzun çalışmalar gibi aynı şekilde Ar-Ge çalışmaları devam eden Newatherm duvar tipi yoğuşmalı yüksek kapasiteli kazanlar da kısa zaman içinde sizlerle olacak! Türkiye’de sürekli gelişen bir pazar olan ısıtma sektöründe yeni ve yerli tam yoğuşmalı kombi markası olarak yeni teknolojiler geliştirmeye devam eden Newatherm, yoğuşmalı kombi denilince Türkiye’de akla ilk gelen marka olma yolunda büyük bir özveri ve çalışma disiplini ile ilerliyor.